19 lutego - Czwartkowy dzień, w ramach „Zimy na wsi”, spędziliśmy w Lesznie. Pierwszym punktem wycieczki było Multikino i film pt. „Moon: panda i ja” 🍿.
Po seansie udaliśmy się na szybki posiłek. Następnie pojechaliśmy do Pixelmanii 🚥 gdzie czekały na nas 4 kolorowe sale. Na każdej z nich drużyny musiały wykazać się sprawnością, refleksem i spostrzegawczością aby „zaliczyć” zadanie i przejść na następny poziom. Emocji nie brakowało 💥.
Po zabawie ruszyliśmy w drogę powrotną.
W następnym tygodniu również zaplanowano dwa wyjazdy (wtorek – Wolsztyn [kręgle i basen], czwartek – Kokorzyn [muzeum Frania i warsztaty]). Są jeszcze wolne miejsca. Chętnych prosimy o kontakt z sekretariatem. ☎️
M. Wolnik
