„W życiu najistotniejsze jest to, czy przyjmujemy rzeczy za oczywiste, czy też z wdzięcznością…
Okres wakacyjny w mocheńskiej szkole to jak zwykle od kilku lat czas remontów. W miesiącach lipiec-wrzesień 2021 r., aby poprawić bazę lokalową szkoły oraz bezpieczeństwo i higienę pracy, przeprowadzono następujące prace remontowe:
- wymiana schodów wejściowych w budynku głównym - koszt około 20.000,00 zł
- malowanie stołówki
- niwelacja terenu z wymianą gruntu, montaż linii nawadniającej, ułożenie kostki, sianie trawy na terenie boiska małej szkoły - koszt około 17.000,00 zł
- kapitalny remont auli i zaplecza, który obejmował wymianę stolarki okiennej parapetami i drzwiowej, prace malarskie i stolarskie, ocieplanie i osuszanie jednej ze ścian zewnętrznych, prace związane z wymianą instalacji elektrycznej i montażem systemu nagłośnienia - koszt około 150.000,00 zł
Cała społeczność szkolna pragnie podziękować Wójtowi Gminy Przemęt, Panu Januszowi Frąckowiakowi, Organowi Prowadzącemu naszą szkołę za przyznanie tak dużych środków, dzięki którym mogliśmy dokonać wakacyjnych remontów. Cieszymy się, że wskazane przez szkołę pomysły i projekty wymagające tak dużego nakładu finansowego są traktowane przez Organ Prowadzący z niebywałą troską i zaangażowaniem oraz świadczą o tym, że zawsze na pierwszym miejscu stawia się edukację i inwestycję w ucznia. Za to wsparcie z całego serca dziękujemy.
Dziękujemy również firmom, które wykonywały remont:
- Zakład Ogólnobudowlany Piotr Kapski z Nowej Wsi
- LON-POL Ilona Nowak z Siedlca
- Firmie Ogólnobudowlanej Andrzej Raszke z Nowej Wsi z podwykonawcami „Instel” Zakład Usługowy Rafał Guzik, „ARBI” Ryszard Nowak
- Aliante Okna Sp. zo o.o. z siedzibą w Grodzisku
- Pani Barbarze Nowak za dekoracje malarskie w stołówce szkolnej
Dzięki pozyskanym środkom finansowym nasza szkoła staje się z każdym rokiem coraz piękniejsza.
W imieniu społeczności szkolnej,
Małgorzata Zielińska
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mochach
