31 stycznia uczniowie klas 4-6 obejrzeli przedstawienie pt. "Gang Śmieciaków”. Spektakl zabrał widzów do takiego świata, gdzie Leon Kameleon i Weronka Biedronka mieli ręce pełne roboty.
W sprytny sposób wytropili i widowiskowo ukarali "przestępców” działających przeciwko planecie Ziemi! Bohaterowie zasygnalizowali również, że alkohol, nikotyna czy napoje energetyczne to samo zło.
Dzięki świetnej grze aktorskiej oraz odniesieniom do popkultury, treści ekologiczno – profilaktyczne zainteresowały uczniów. Młodzież dowiedziała się również jak być bardziej eko i wprowadzić idee zero waste w życie.
pedagog Anna Kruk
